Haas+Sohn Empoli AL II s výměníkem - bordo

více parametrů
Dostupnost položky Haas+Sohn Empoli AL II s výměníkem - bordo
Dostupnost nelze objednat - ukončená výroba
Dotaz na Haas+Sohn Empoli AL II s výměníkem - bordo
Nevíte si rady? Poradíme vám
62 990,00 Kč Naše cena s DPH

Výrobce: Haas+Sohn , Kód výrobku: 0332315220000

Kachlová kamna Haas+Sohn Empoli AL II s výměníkem v provedení kachle bordo zaujmou na první pohled. Díky jejich kachlovému obkladu s klasickým dekorem, jsou kamna skvělou volbou jak do moderního interiéru, tak i do chaty na horách. Spodní sokl si samozřejmě můžete natřít barvou podle potřeby.

Tyto kamna jsou schopna vytopit prostor o objemu až 70-220 m3. Výkon do výměníku je 8.8 kW, výkon do prostoru je 3.6 kW. Mají externí přívod vzduchu a automatický regulátor primárního spalovacího vzduchu. Kamna disponují unikátním systémem čištění výměníku, terciální spalováním. Spotřeba paliva je 0.8 – 3.5 kg za hodinu. Při využití zadního vývodu je nutné přiobjednat "krycí víčko". 

Krbová kamna Haas+Sohn Empoli AL II s výměníkem mají externí přívod vzduchu, automatický regulátor primárního spalovacího vzduchu (předchází potížím při výpadku elektrického proudu, jakmile voda ve výměníku dosáhne 95°C, uzavře pomocí klapky přívod primárního přísunu vzduchu do spalovací komory, čímž znemožní hoření).

Pro více informací, Vám doporučujeme, podívat se na technický list kamen.

Drobné nepřesnosti ve velikosti, pravoúhlosti a rovnosti ploch, rozdíly v odstínu a efektech glazury, jsou nedílnou součásti tohoto keramického výrobku. Výskyt drobných vlasových trhlin v glazuře je přípustný a není považován za vadu.

 

Chyba!
Chyba! Při zpracovávání došlo k chybě. Zkuste prosím akci opakovat!
Info!
Děkujeme! Váš dotaz byl zaslán pro vyřízení.

Může se hodit

Haas+Sohn Krycí víčko Eboli/Empoli - bordo

Haas+Sohn Krycí víčko Eboli/Empoli - bordo

Krycí víčko při použití…

699,00 Kč
na objednávku