Haas+Sohn Axon - pravá bez mřížek
| Hmotnost | 166 Kg |
|---|---|
| Šířka | 858 mm |
| Výška | 1254 mm |
| Hloubka | 379 mm |
| Výkon | 7 kW |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní i zadní |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Výška osy zadního kouřovodu | 1056 mm |
| Šířka topeniště | 530 mm |
| Přívod ext. vzduchu | ano |
| Barva plechu | černá |
| Účinnost | 72% |

Výrobce: Haas+Sohn , Kód výrobku: 0433120010000
Krbová kamna na dřevo AXON s rohovým prosklením dvířek přinášejí nejen spolehlivé teplo ve 3D, ale i jedinečný design, který se stane součástí vašeho interiéru.
Díky integrovaným boxům na dřevo budete mít palivo vždy po ruce a v dokonale uspořádaném prostoru. Pro ještě větší komfort lze ke kamnům dokoupit stylové sedátko, která promění váš kout s krbem v útulné místo pro odpočinek.
Co oceníte určitě, je možnost vložení akumulační sady, kamenů v horní části kamen a tím si prodloužit dobu sálání tepla i v momentě, kdy v kamnech netopíte.
Kamna lze napojit na externí přívod vzduchu, který lze rovněž uzavřít v době, kdy kamna nejsou v provozu. Ovládání přívodů vzduchu je pomocí jediného regulátoru Easy Control.
