Instalace

ABX Regina Coffee style

ABX Regina Coffee style

21.07.2021

Naše další instalace byla v Nové Vsi v Ostravě, kde jsme zákaznici nainstalovali krásná rohová kamna ABX Regina se speciální barvou kachlí v provedení coffee style a bílým tradičním soklem .ABX Regina rohová s nástavbou - coffe style - specializovaný prodejce krbů a kamen (dobrakamna.cz)

Pokud Vás barevné provedení zaujalo, můžete si ho prohlédnout i na naší prodejně, kde máme vystavená kamna ABX Kastilie ve stejné barvě. Abx Kastilie - kachle coffee - specializovaný prodejce krbů a kamen (dobrakamna.cz)

 

Thorma Borgholm keramik - slonová kost

Thorma Borgholm keramik - slonová kost

22.06.2021

Ve Sviadnově u Frýdku Místku jsme instalovali krbová kamna Thorma Borgholm keramik - kachle slonová kost. Jedná se o nejprodávanější typ krbových kamen od slovenského výrobce Thorma. Krbová kamna Thorma Borgholm jsou svým výkonem, velikostí, designem a možnou barevnou škálou nejvhodnější pro většinu domů, chat i chalup. Svým designem se hodí do moderního tak i do retro stylem zařízeného pokoje.

Thorma Borgholm keramik - slonová kost - specializovaný prodejce krbů a kamen (dobrakamna.cz)

 

Všechna barevná provedení krbových kamen Borgholm najdete zde - Krbová kamna a kotle - specializovaný prodejce krbů a kamen (dobrakamna.cz)

Krbová kamna Borgholm se vyrábí i s celokeramickou horní deskou, podívejte se na ně zde - Krbová kamna a kotle - specializovaný prodejce krbů a kamen (dobrakamna.cz)

Romotop Evora 01 - bok a víko keramika

Romotop Evora 01 - bok a víko keramika

13.06.2021

V Nové Vsi u Frýdlantu jsme nainstalovali krbová kamna Evora 01 v provedení champagne. Na fotce můžete vidět jejich zapojení v rozestavěné novostavbě. Použili jsme 1m trubku s klapkou, koleno 45° a 25cm trubku.

Tyto kamna se skvěle hodí právě do rohu místnosti a to hlavně díky jejich zaoblenému designu. Barva champagne je jednou z nejpopulárnějších barev pro její skvělý vzhled a jednoduché barevné sladění se zbytkem interiéru. 

Romotop Evora 01 - bok a víko keramika - specializovaný prodejce krbů a kamen (dobrakamna.cz)

Instalace ABX Ikaria K I. rovný sokl - zelená

Instalace ABX Ikaria K I. rovný sokl - zelená

25.05.2021

V Brušperku jsme instalovali do novostavby krbová kamna ABX Ikaria K I. rovný sokl - zelená s kombinovanou krbovou vložkou - dvířka litinová, topeniště ocelové vyložené grenamatem. 

Kamínka v sobě spojují tradici svým zaoblením a barvou kachle, s moderním jednoduchým stylem díky hladkým a velkým kachlům na bocích. Na fotografii krásně vidíme pod kamny hliníkový přívod externího vzduchu, pro který se vyrábělo sklo na míru právě s výřezem pro externí vzduch (CPV), aby se vše krásně napojilo a ladilo.

ABX Ikaria K I. rovný sokl - zelená - specializovaný prodejce krbů a kamen (dobrakamna.cz)

Instalace Romotop Alpera E 04 a Alpera F 04

Instalace Romotop Alpera E 04 a Alpera F 04

19.05.2021

V dubnu jsme instalovali ve Frýdlantě nad Ostravicí do jednoho domu dvoje krbová kamna Romotop. Jedna jsou prostorově nenáročná krbová kamna Alpera E 04 s rádiusový sklem a horní keramickou deskou v barvě 90901 bílá matná. Druhá Alpera F 04 s rovným sklem a horní keramickou deskou v barvě 49000 černá lesklá krásně respektují přímé čisté linie v moderním stylu. Oboje kamna Vás zaujmou svým nadčasovým designem a minimalistickým řešením detailů.

 

Všechna krbová kamna Romotop Alpera najdete zde - Krbová kamna a kotle - specializovaný prodejce krbů a kamen (dobrakamna.cz)

 

Instalace Romotop Alpera G 03

Instalace Romotop Alpera G 03

26.04.2021

V polovině dubna jsme instalovali krbová kamna Romotop Alpera G 03 - provedení černý plech v Nové Bělé u Ostravy

 

Napojení je provedeno pod úhlem 45°

 

Romotop Alpera G 03 - bok a víko plech - česká i světová kamna a krby (dobrakamna.cz)

Instalace  Hein Fantasy 1

Instalace Hein Fantasy 1

28.03.2021

V polovině března jsme instalovali kachlová kamna Hein Fantasy 1 - barva kachle 40100 NERO v Ostravě Výškovicích

Hein Fantasy 1 (dobrakamna.cz)

Instalace ABX Tartu 5 II pískovec

Instalace ABX Tartu 5 II pískovec

03.03.2021

V únoru 2021 jsme instalovali krbová kamna ABX Tartu 5 II pískovec v obci Vojkovice

ABX Tartu 5 II - pískovec včetně horní desky (dobrakamna.cz)