Instalace

Instalace Romotop Evora 07 pískovec - Kozlovice

Instalace Romotop Evora 07 pískovec - Kozlovice

20.02.2023

Další naše instalace krbových kamen Romotop Evora 07 v Kozlovicích. Kamna mají oblíbený obklad pískovec - tentokrát s velmi pěknou kresbou tohoto přírodního kamene. Můžete se i inspirovat napojením kamen do komínu

 

Romotop Evora 07 - bok a víko pískovec - specializovaný prodejce krbů a kamen (dobrakamna.cz)

Instalace Haas+Sohn Premium Ovalis piccolo - černá

Instalace Haas+Sohn Premium Ovalis piccolo - černá

15.11.2022

V říjnu jsme v Paskově kousek od naší prodejny instalovali krbová kamna Haas+Sohn Premium Ovalis piccolo - černá. Kamna jsou z bezpečnostních důvodů postavena na podstavné sklo

Haas+Sohn Premium Ovalis piccolo - černá - specializovaný prodejce krbů a kamen (dobrakamna.cz)

Instalace  ABX Atlantik 5 III - cream

Instalace ABX Atlantik 5 III - cream

03.08.2022

Konečně po dlouhé době se vyrobila kamna Abx Atlantik 5 III - cream - specializovaný prodejce krbů a kamen (dobrakamna.cz). Zákazníkovi z Hukvald, který na ně vydržel čekat " v pořadníku", jsme mohli včera kamna konečně nainstalovat. 

Kamna stojí na podstavném skle Sklo pod kamna P11K 100x100 - čiré - specializovaný prodejce krbů a kamen (dobrakamna.cz) ve tvaru slzy umístěném do rohu místnosti a jsou připojena na přívod externího vzduchu, na fotografii vpravo dole.

Instalace Romotop Evora 07 pískovec

Instalace Romotop Evora 07 pískovec

22.03.2022

Minulý týden jsme instalovali v Darkovičkách nádherná kamna Romotop Evora 07 pískovec. Pískovcový obklad je bohužel v této době nedostatkové zboží (dováží se z Číny) a my děkujeme paní, že od listopadu 2021 na tato kamna počkala.

Pískovcový obklad na kamnech vypadá jako dřevěné obložení, pískovec je přírodní kámen a každý má svou vlastní kresbu . Takže co kamna, tak to originál

 

Romotop Evora 07 - bok a víko pískovec - specializovaný prodejce krbů a kamen (dobrakamna.cz)

Instalace ABX Vigo

Instalace ABX Vigo

14.03.2022

V únoru jsme instalovali krbová kamna ABX Vigo v provedení černý plech v Dolní Lutyni. Pod kamna bylo na plovoucí podlahu použito čiré podstavné sklo P4, které svou odpovídající velikostí splňuje bezpečnostní normy. Kamna jsou napojena kouřovodem o průměru 150mm a bylo použito koleno s čistícím otvorem pro snadnější údržbu

Krbová kamna a kotle - specializovaný prodejce krbů a kamen (dobrakamna.cz)

Instalace Nordica Rosa 4.0 - liberty pergamena

Instalace Nordica Rosa 4.0 - liberty pergamena

02.12.2021

V Lomnici u Bruntálu jsme do pěkného domečku instalovali kuchyňský sporák Nordica Rosa 4.0 - liberty pergamena - specializovaný prodejce krbů a kamen (dobrakamna.cz)

Sporák má krásné prosklené velké topeniště, můžete tedy přikládat i větší polena a kochat se krásou plápolajícího ohně. Kachlový obklad, v tomto případě v barvě pergamena, ale lze si jej pořídit i v barvě bordó nebo kamenný obklad v mastku, Vám naakumuluje teplo a i po ukončení topení příjemně vydává teplo do prostoru.

Přejeme paní zákaznici, ať ji sporáček stále dělá krásné teplo a samou radost

Instalace Romotop Salem - kachle bílá matná

Instalace Romotop Salem - kachle bílá matná

05.11.2021

Ve Staříči jsme tento týden instalovali krbová kamna Romotop Salem v provedení bílá matná kachle. Kamna mají sice plošší, ale zato krásně široké topeniště, které poskytuje nádherný pohled do plápolajícího ohně. Bílá matná kachle se skvěle hodí ke kamennému obložení komínu. Kamna byla jednoduše připojena na komín dvěma čtvrtmetrovýma trubkama a bylo použito 90° koleno s čistícím otvorem. Čistící otvor u kolene nám velmi usnadní práci při čištění kamen. Kamna nemusíme demontovat od kouřovodu, ale pouze po sundání krycího víčka na koleni, můžeme krásně vyčistit kouřovod jak směrem dolů do kamen tak směrem do boku do komínu.

Instalace ABX Regina Coffee style

Instalace ABX Regina Coffee style

21.07.2021

Naše další instalace byla v Nové Vsi v Ostravě, kde jsme zákaznici nainstalovali krásná rohová kamna ABX Regina se speciální barvou kachlí v provedení coffee style a bílým tradičním soklem .ABX Regina rohová s nástavbou - coffe style - specializovaný prodejce krbů a kamen (dobrakamna.cz)

Pokud Vás barevné provedení zaujalo, můžete si ho prohlédnout i na naší prodejně, kde máme vystavená kamna ABX Kastilie ve stejné barvě. Abx Kastilie - kachle coffee - specializovaný prodejce krbů a kamen (dobrakamna.cz)

 

Instalace Thorma Borgholm keramik - slonová kost

Instalace Thorma Borgholm keramik - slonová kost

22.06.2021

Ve Sviadnově u Frýdku Místku jsme instalovali krbová kamna Thorma Borgholm keramik - kachle slonová kost. Jedná se o nejprodávanější typ krbových kamen od slovenského výrobce Thorma. Krbová kamna Thorma Borgholm jsou svým výkonem, velikostí, designem a možnou barevnou škálou nejvhodnější pro většinu domů, chat i chalup. Svým designem se hodí do moderního tak i do retro stylem zařízeného pokoje.

Thorma Borgholm keramik - slonová kost - specializovaný prodejce krbů a kamen (dobrakamna.cz)

 

Všechna barevná provedení krbových kamen Borgholm najdete zde - Krbová kamna a kotle - specializovaný prodejce krbů a kamen (dobrakamna.cz)

Krbová kamna Borgholm se vyrábí i s celokeramickou horní deskou, podívejte se na ně zde - Krbová kamna a kotle - specializovaný prodejce krbů a kamen (dobrakamna.cz)

Instalace Romotop Evora 01 - bok a víko keramika

Instalace Romotop Evora 01 - bok a víko keramika

13.06.2021

V Nové Vsi u Frýdlantu jsme nainstalovali krbová kamna Evora 01 v provedení champagne. Na fotce můžete vidět jejich zapojení v rozestavěné novostavbě. Použili jsme 1m trubku s klapkou, koleno 45° a 25cm trubku.

Tyto kamna se skvěle hodí právě do rohu místnosti a to hlavně díky jejich zaoblenému designu. Barva champagne je jednou z nejpopulárnějších barev pro její skvělý vzhled a jednoduché barevné sladění se zbytkem interiéru. 

Romotop Evora 01 - bok a víko keramika - specializovaný prodejce krbů a kamen (dobrakamna.cz)

Instalace ABX Ikaria K I. rovný sokl - zelená

Instalace ABX Ikaria K I. rovný sokl - zelená

25.05.2021

V Brušperku jsme instalovali do novostavby krbová kamna ABX Ikaria K I. rovný sokl - zelená s kombinovanou krbovou vložkou - dvířka litinová, topeniště ocelové vyložené grenamatem. 

Kamínka v sobě spojují tradici svým zaoblením a barvou kachle, s moderním jednoduchým stylem díky hladkým a velkým kachlům na bocích. Na fotografii krásně vidíme pod kamny hliníkový přívod externího vzduchu, pro který se vyrábělo sklo na míru právě s výřezem pro externí vzduch (CPV), aby se vše krásně napojilo a ladilo.

ABX Ikaria K I. rovný sokl - zelená - specializovaný prodejce krbů a kamen (dobrakamna.cz)

Instalace Romotop Alpera E 04 a Alpera F 04

Instalace Romotop Alpera E 04 a Alpera F 04

19.05.2021

V dubnu jsme instalovali ve Frýdlantě nad Ostravicí do jednoho domu dvoje krbová kamna Romotop. Jedna jsou prostorově nenáročná krbová kamna Alpera E 04 s rádiusový sklem a horní keramickou deskou v barvě 90901 bílá matná. Druhá Alpera F 04 s rovným sklem a horní keramickou deskou v barvě 49000 černá lesklá krásně respektují přímé čisté linie v moderním stylu. Oboje kamna Vás zaujmou svým nadčasovým designem a minimalistickým řešením detailů.

 

Všechna krbová kamna Romotop Alpera najdete zde - Krbová kamna a kotle - specializovaný prodejce krbů a kamen (dobrakamna.cz)