KVS Moravia VSP 9114.2682 Sofie - černá, chromované doplňky
| Hmotnost | 130 Kg |
|---|---|
| Šířka | 515 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hloubka | 575 mm |
| Princip | sálavá |
| Výkon | 7,1 kW |
| Obklad | plech |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Terciální vzduch | ne |
| Varná plotna | ano |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Materiál | ocel |
| Šířka topeniště | 380 mm |
| Přívod ext. vzduchu | ne |
| Barva | světlá |
| Trouba | ne |
| Možnost výměníku | ne |
| Výška osy kouřovodu | nemá mm |

Výrobce: KVS Ekodivize , Kód výrobku: 0100320.10
Kamna KVS Moravia VSP 9114.2682 Sofie v provedení černá, chromované doplňky. Jsou určena k vytápění, vaření a ohřívání pokrmů. Rozměrné topeniště na palivové dřevo umožňuje použití polen o délce do 350 mm a průměru do 230 mm. Kamna Sofie v designu rustikálního stylu si získala již řadu zákazníků, kteří oceňují především jejich vzhled, prosklená dvířka topeniště a možnost ohřevu či vaření pokrmů díky plotně, kterou jsou tato kamna opatřena.
Mají jmenovitý výkon 7.1 kW. Topeniště je tvořeno tradičně šamotovými deskami o síle 40 mm a robustním litinovým dnem obloženým žárobetonem a litinovým roštem. Napojení na komín je možné pouze z plotny - horní vývod. Intenzita hoření se reguluje přívodem primárního a sekundárního vzduchu. Primární vzduch se ovládá na dvířkách popelníku pomocí vzduchové růžice.
Může se hodit
KVS Moravia VSP 9103.1112 - bílý levý, plastové doplňky
Kuchyňský sporák KVS…
34 850,00 Kč 31 365,00 KčKVS Moravia VSP 9100.1312 - bílý pravý, ocelová plotna dělená stříkaná
Kuchyňský sporák KVS…
39 690,00 Kč 37 706,00 KčKVS Moravia VSP 9112.0582 Klaudie - antracit pravý, chrom
Kuchyňský sporák KVS…
54 790,00 Kč 52 051,00 Kč
