KVS Moravia VSP 9114.4482-V Sofie - s výměníkem - bordó
| Hmotnost | 130 Kg |
|---|---|
| Šířka | 515 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hloubka | 575 mm |
| Princip | sálavá |
| Výkon | 7.8 kW |
| Obklad | plech |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Terciální vzduch | ne |
| Varná plotna | ano |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Teplovodní výměník | ano |
| Materiál | ocel |
| Šířka topeniště | 380 |
| Přívod ext. vzduchu | ne |
| Barva | černá |
| Výkon do vody | 3.4 kW |
| Výkon do vzduchu | 4.4 kW |

Výrobce: KVS Ekodivize , Kód výrobku: 0101186.1
Kamna KVS Moravia VSP 9114 Sofie V s výměníkem v provedení bordó. Jsou určena k vytápění, vaření a ohřívání pokrmů. Rozměrné topeniště na palivové dřevo umožňuje použití polen o délce do 350 mm a průměru do 230 mm. Kamna Sofie v designu rustikálního stylu si získala již řadu zákazníků, kteří oceňují především jejich vzhled, prosklená dvířka topeniště a možnost ohřevu či vaření pokrmů díky plotně, kterou jsou tato kamna opatřena.
Mají jjmenovitý výkon 8 kW z toho do prostoru 4 kW a do výměníku 4 kW. Topeniště je tvořeno tradičně šamotovými deskami o síle 40 mm a robustním litinovým dnem obloženým žárobetonem a litinovým roštem. Napojení na komín je možné pouze z plotny - horní vývod. Intenzita hoření se reguluje přívodem primárního a sekundárního vzduchu. Primární vzduch se ovládá na dvířkách popelníku pomocí vzduchové růžice.
Pro více informací, Vám doporučujeme, podívat se na technický list kamen.
Může se hodit
KVS Moravia VSP 9114.4482 Sofie - bordó, chromované doplňky
Kamna KVS Moravia VSP…
29 990,00 Kč 28 491,00 KčKVS MORAVIA VSP 9100.7382 - zelený pravý chromované doplňky
Kuchyňský sporák KVS…
43 980,00 Kč 41 781,00 KčKVS Moravia VSP 9100.7382 - V s výměníkem - zelený pravý chromované doplňky
Kuchyňský sporák na…
53 290,00 Kč 50 626,00 Kč
