La Nordica Suprema 4.0 - tortora
| Hmotnost | 220 Kg |
|---|---|
| Šířka | 974 mm |
| Výška | 860 mm |
| Hloubka | 660 mm |
| Výkon | 9 kW |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální vzduch | ne |
| Varná plotna | ano |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Výška osy zadního kouřovodu | 743 mm |
| Přívod ext. vzduchu | ne |
| Barva | světlá |
| Trouba | ano |
| Barva plechu | světlá |
| Účinnost | 87% |

Výrobce: La Nordica , Kód výrobku: 7015761
skladem do vyprodání zásob
Luxusní kuchyňský sporák La Nordica Suprema 4.0 tortora smalt má jmenovitý výkon 9 kW, rozsah výkonu 4 - 12 kW. Vytápěcí schopnost 258 m3. Vývod kouře nahoře uprostřed nebo vzadu.
• smaltované boky sporáku
• objemná smaltovaná trouba o objemu 78 l
Velikost trouby (V x Š x H) 418 x 436 x 430mm
• litinové varné plotny
• masivní celolitinová konstrukce
• masivní litinová dvířka a spalovací komora
• integrovaný výsuvný úložný prostor
• integrovaný teploměr pečící trouby
• trojité sprosklení u spalovací komory
• vysoká účinnost 87,7%
Palivod: dřevo, dřevěné brikety. Spotřeba paliva při jmenovitém výkonu je cca 2,4 kg/hodinu.
Více informací naleznete v přiloženém technickém listě.
Příslušenství za příplatek:
......Chromovaný rošt do trouby (v ceně sporáku 1ks)
......Plech na pečení (v ceně sporáku 1 ks)
......Litinová plotna se dvěma smaltovanými víky
Může se hodit
La Nordica Rosa Sinistra Reverse - levá liberty bordó
Kuchyňský sporák La…
73 080,00 Kč 65 772,00 KčLa Nordica TermoRosa D.S.A. s výměníkem, smyčka - liberty bordo
Kuchyňský sporák…
104 060,00 Kč 93 654,00 Kč
