Abx Mars
| Hmotnost | 62 Kg |
|---|---|
| Šířka | 586 mm |
| Výška | 626 mm |
| Hloubka | 389 mm |
| Výkon | 5 kW |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Terciální vzduch | ne |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Teplovodní výměník | ne |
| Materiál | ocel |
| Šířka topeniště | 490 mm |
| Přívod ext. vzduchu | spodní |
| Teplovzdušný rozvod | ne |
| Možnost výměníku | ne |
| Barva plechu | černá |

Výrobce: ABX , Kód výrobku: 201333
NOVINKA 2026.
Krbová vložka ABX Mars má jmenovitý výkon 5 kW regulovatelný v rozmezí 2.5–7 kW. Je schopna vytopit prostor o objemu 50 až 140 m3. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 1,5 kg/hod suchého dřeva a 1,3 kg dřevěných briket. Topeniště je vyloženo vermeculitem.
Vložka ABX Mars nemá přívod terciálního vzduchu, má možnost připojení externího přívodu spalovacího vzduchu ( CPV) - zezadu nebo zespoda. Hrdlo k připojení na extérní přívod vzduchu není součástí dodávky. Ovládání vzduchů je jedním táhlem pod ohništěm.
Rozměry topeniště : šířka 490 mm, hloubka 180 mm, výška 310 mm. Použitelné palivo: dřevo a dřevní brikety. Maximallní délka polen je 370 mm.
