ABX Alborg
| Hmotnost | 130 Kg |
|---|---|
| Šířka | 560 mm |
| Výška | 860 mm |
| Hloubka | 406 mm |
| Princip | dvouplášťová |
| Výkon | 6.0 kW |
| Obklad | dlažba |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Terciální vzduch | ne |
| Varná plotna | ne |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety, hnědouhelné brikety |
| Teplovodní výměník | ne |
| Materiál | ocel |
| Výška osy zadního kouřovodu | nemá mm |
| Šířka topeniště | 425 mm |
| Přívod ext. vzduchu | ne |
| Barva | černá |
Dostupnost
Skladem

Nevíte si rady?
Poradíme vám
21 712,00 Kč
Obvyklá cena s DPH
Výrobce: ABX , Kód výrobku: 01385
Krbová kamna ABX Alborg v provedení keramika mají jmenovitý výkon 6 kW, maximální výkon 8 kW a jsou schopna vytopit prostor o objemu 60 - 160 m3.
Spotřeba při jmenovitém výkonu je 2 kg suchého dřeva za hodinu.
Použitelné palivo: dřevo, ekobrikety a hnědouhelné brikety.
Může se hodit
Abx Britania Exklusive - bílý sokl - zelená (Flaschengrün)
Kachlová kamna ABX…
48 029,00 Kč 45 628,00 Kč
na objednávku
ABX Pori 7 Aqua - černý plech - pískovec včetně horní desky
Krbová kamna ABX Pori 7…
49 126,00 Kč 46 670,00 Kč
na objednávku
